Opravy kávovarů se zaměřením na značku JURA

Díky naší bohaté zkušenosti dokážeme již při přijmu odhadnout celkovou cenu opravy. Za předpokladu, že se vyskytne problém, se kterým jsme při přijmu nepočítali a cena servisu by byla vyšší, nežli dohodnutá, vždy voláme a je jen na zákazníkovi, jestli bude chtít kávovar opravit.

Jestliže navýšení ceny zákazník neakceptuje, kávovar si může odvézt.

Nikdy neúčtujeme skryté poplatky, jako je diagnostika přístroje atd.


Jaké jsou ceny za opravu?

Ceny se pohybují paušálně:

  • - 1500,- + náhradní díly domácí přístroje
  • - 2500,- + náhradní díly profi, gastro přístroje
  • Ceny jsou pouze orientační.

V této ceně je zahrnuta práce a drobné náhradní díly jako například těsnění.

Rozdíly oproti autorizovaným servisům

Díky naší dlouholeté praxi dokážeme 90% případů opravit v základním paušálu 1500,- a 2500,- jelikož nejsme oficiální servis snažíme se díly opravovat a neměnit, díly měníme, když je to bezpodmínečně nutné.

V servisu vždy kávovar odborně demontujeme, přijdeme na závadu, závadu odstraníme, demontujeme spařovací komoru, kterou odborně vyčistíme a promažeme, vyčistíme kávové cesty, provedeme kompletní desinfekci a čištění vnitřních částí kávovaru, kávovar složíme, provedeme test a jako poslední provedeme procesy čištění a odvápnění, kávovar je vyzkoušený, když jsme si jistí 100% funkčností, kávovar složíme, vyleštíme z venku a je připraven na předání zákazníkovi. Celková přibližná doba práce se pohybuje okolo 5hod. odborného zásahu. Jako bonus pro Vás můžeme pořídit fotodokumentaci opravy Vašeho přístroje.

Tímto máte u nás 100% jistotu, že práce bude provedena odborně a precizně.

Ukázky z oprav kávovarů:

Oprava kávovaru
Oprava kávovaru
Oprava kávovaru

Detailnější fotogalerie již uskutečněných servisů ZDE